Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valakinek véletlenül nincsen...

Valakinek véletlenül nincsen meg ez a könyv pdf-ben?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az ötösöm lesz fizikából című könyvet szeretném nagyon megszerezni (a legjobb, ha megoldások is benne lennének), egyelőre ideiglenesen pdf formátumban, aztán augusztus elején meg is venném.

Ha valakinek megvan esetleg át tudná küldeni/meg tudná osztani?

Ha ez nincs, de tudtok ajánlani más fizika példatárat, amit teljesen kezdők is a legelső, mechanika fejezettől szépen szisztematikusan, egyre nehezedő feladatokkal tudnak használni, az is nagyon jó lenne.

Nagyon köszi előre is a választ!



2022. júl. 17. 14:15
 1/2 anonim válasza:

Szia. Jó szívvel tudom ajánlani az alábbi könyveket. Én ezekből tanultam/készültem fel a fizika érettségire, nagyon hasznos tankönyvek. Lehet hogy már csak antikváriumban fogsz tudni hozzájutni.

Egységes érettségi feladatgyűjtemény Fizika I.

Egységes érettségi feladatgyűjtemény Fizika II.

Mindkét kötethez van megoldáskötet is, amely részletezi a feladatok megoldását.

Az egész középiskolás fizika tananyagon végighalad.

Remélem tudtam segíteni neked.

2022. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Koszonom a valaszod, megnezem oket. Szeptemberben kezdek kemia szakon, es nyar vegeig szeretnem magam felhozni fizikabol. Szóval nem eretrsegi a cel. Bar ez nem sokat számít mert osszefuggo emelt szintű fizika tudasra lesz szükségem. Meg egyszer koszonom a tanácsot! Kemiabol az antikvár könyvek amugy nagyon jok.

2022. júl. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!