Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kiselőadáshoz témát keresek!...

Peta89 kérdése:

Kiselőadáshoz témát keresek! Vizuális kultúra órára. Milyen témát válasszak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 10:59
 1/2 anonim válasza:
"A képek többletjelentése a hírújságokban" - például. Felmész az indexre, elolvasol egy cikket, megnézed, hogy milyen fotót tettek mellé. Sokszor az illusztráción túl többletjelentést is hordoz (mondjuk ironikus) a fotó. Például írnak a hajléktalanokról és illusztrálva van egy képpel, ahol egy hajléktalan fekszik az Andrássy úton egy luxus bolt előtt...ilyesmire gondoltam. Ez érdekes téma, és viccesen is megközelítheted, hogy az osztály élvezze is.
2010. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én a modellkedést választottam egy ilyen órára, kiből lehet modell címmel. régi és mai modellek, ideálok, kampány a valódi szépségért (dove), fogyatékos modellek. Ezek voltak benne. De nekem az első is nagyon tetszik :)
2010. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!