Van quizletthez hasonló alkalmazás, ami ingyenes?

Figyelt kérdés
Sajnos a quizletet fizetőssé tették, és ezért keresek, hátha van valami jó kis alternatíva:))
2022. szept. 11. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Mi olyan sok neked abban az egyszeri 900 forintban?
2022. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mikor tették fizetőssé?
2022. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Nekem az Anki bevált. Az asztali gépre való program ingyenes, és nincsenek korlátozások benne. Az iOS appja fizetős, már jó néhány éve is drága volt (vagy 9 ezret fizettem érte annak idején, azóta biztos csak drágult, de egyszeri beruházásnak nem sajnáltam rá, amennyit használom), az androidost nem tudom.


Biztos amúgy, hogy fizetős lett a Quizlet? Régebben is nagyon promózták a prémium verziót, de anélkül is teljesen használható volt. Lehet hogy el van dugva regisztrációnál az a link, ha csak a sima ingyenes verziót akarod. Lecsekkoltam, nálam működik az ingyenes app.

2022. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Csak bizonyos funkciók fizetősek, de a premium sem havidíjas, egyszer kell csak levonni, kb 1000 Ft.
2022. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Saveall. ai hasonló mint quizleten a learn funkció és lehet onnan importálni is.


Amúgy érdekes, appon nekem úgy írja hogy a havi előfizetés 3499 Ft/hó, évi 9290. Gépen meg 2090 Ft/hó, évi pedig 9345.

2022. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as miért lett lepontozva?
2022. szept. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert az anki egy szar
2022. szept. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!