Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen érveket használt...

Milyen érveket használt Apponyi a békefeltételekkel szemben?

Figyelt kérdés
csak párat kell felsorolni, de sajnos semmi konkrétumot nem találtam.
2022. szept. 16. 12:40
 1/3 A kérdező kommentje:
sehol nem találtam oylan forrást, ahol leírják, hogy konkrétan miket mondott ,csak annyit, hogy... történelmi és jogi érveket is felhasznált.. Ez eddig oké, értem, de mik azok az érvek? :D
2022. szept. 16. 12:41
 2/3 anonim válasza:
100%
A teljes beszédét meg tudod keresni a neten. Nagyon világos, érthető beszéd, nem annyira archaikus a nyelvezete (lévén alig több, mint száz éves), hogy nehéz olvasmány legyen. Inkább csak felkavaró. Egyébként (ha jól emlékszem, de tényleg inkább olvasd el) hozott demográfiai, oktatással kapcsolatos érveket, és azzal is érvelt, hogy más, a világháborúban érintett országoknak milyen szankciókkal kellett számolniuk.
2022. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2022. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!