Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS!Petofi Sandor Képzetem...

SOS!Petofi Sandor Képzetem cimu muvebol segitenetek nekem esszet irni?

Figyelt kérdés
SOS!Petofi Sandor Képzetem cimu muvebol segitenetek nekem elemzo esszet irni?Utanna neztem interneten es semmilyen esszet sot meg jegyzetet sem taltam rola.500szot kene irnom holnapra.Meg sohasem csinaltam ilyet…Segitene valaki higyan alljak neki?

#irodalom #esszé #Petőfi Sándor #Képzetem #Segitsetteeek
2022. okt. 3. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne gondold túl. Az elemző esszé is csak egy sima verselemzés, amiben annyi extra van, hogy nemcsak objektíven próbálod a tartalmát leírni, hanem a véleményedet is belefoglalod, hogy szerinted mi és miért van benne.
2022. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Verselemezni sem tudok…Meg soha sem csinaltam ilyet.Erre 11.ben beboki a tanar hogy most akkor van 1 napom megirni egy 500 szavas esszet.Soha sem csinaltunk ilyet szoval meg viszonyitasi alapom sincs.
2022. okt. 3. 20:11
 3/4 anonim válasza:
szia! nem bantasbol de ha 11-es vagy es meg sosem elemeztetek verset akkor azonnal keress fel egy magantanart mert szerintem oriasi gondok vannak a tanaroddal. 10.osztalyos vagyok de mar 9. vege ota folyamatosan gyakoroljuk a verselemzest, mar az egesz osztaly a kisujjabol razza ki. Sajnos keson latom a kerdest igy segiteni mar nem tudok, remelem sikerult de ha szeretnel egy jo erettsegit mindenkepp keress fel egy magantanart mert ez nem allapot
2022. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kaptunk haladekot szerencsere de igen katasztrofa a tanarunk.Oreg es be van lassulva…Ha tudnal segiteni nagyon megkoszonnem…Akar ha elkuldesz egy jegyzetet instagrammon hogy hogyan kell kineznie egy ilyennek.Milyen kerdesek/feladatok alapjan kell megirni?Azt tudom hogy cim mufajaval kell kezdeni…Vagy nem?
2022. okt. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!