2022. okt. 27. 20:52
1/1 steven95 válasza:
s=v0*t + g/2*t^2 => v0
v0=g*t2 => t2
s2=g/2*t2^2 => s2: az eséi távolság az 5. emeleti lakás ablakának felső peremétől az esés indulási pontjáig.