Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki nem tudna megcsinalni...

Valaki nem tudna megcsinalni nekem a matek házimat? jegyre megy es nagyon szuksegem lenne a javitasra tobbi lennt

Figyelt kérdés
nem ertek belole semmit ilyen geometriai szerkesztéseket kell megcsinalni legyszi aki tudna segiteni irjon nagyon fontos lenne:(
2022. nov. 8. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

És ha megkérdezi a tanár, hogy csináltad meg a feladatot, mit mondasz rá? Vagy milyen varázslatos módon adtál be egy hibátlan feladatot úgy, hogy közben bukásra vagy nagyon rosszul állsz? Nem hülye a tanár.

Minden feladat az órai anyagon alapul, az meg benne van a könyvben. Kinyitod, elolvasod, értelmezed, és megcsinálod a könyv és az órán leadott példák alapján. Ha nem megy, akkor meg szólni kell a tanárnak, magántanárhoz menni, és megtanulni. De nem másokkal csináltatod meg, miközben ugyanolyan hülye leszel hozzá, hiszen semmi közöd nem volt a megoldáshoz.

2022. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ehazi.hu-n kérj segítséget.
2022. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Megcsinálom, mondd csak, bármikor keress, betegesen szeretem csinálni.

DE KOMOLYAN:))))

2022. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 krwkco ***** válasza:
24%

"Valaki nem tudna megcsinalni nekem a matek házimat?"

3-as nagylelkű (és nem tudom, hogy mennyire komoly) felajánlása ellenére azt tippelem, hogy ez nem fog teljesülni.

1. Ha nem írod meg nyilvánosan a feladatokat, akkor a megoldásuk nem közérdek.

2. Lelkiismeretes ember nem oldja meg más helyett a házifeladatait, mert akkor a kérdező nem tanul belőle semmit. Legfeljebb leírja a módszert vagy a kezdő lépést.

2022. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szívesen el is magyarazom, bármit, csak

MATEK

lehet orvoshoz kéne mennem.


De igaz, ha nem mutatja meg, nem tud senki segíteni...

2022. nov. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kérdés hanem kérés.
2022. nov. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!