Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kéne írni egy fogalmazást egy...

Kéne írni egy fogalmazást egy naplót bővebben egy keddi napról szól és h szeretek egy fiút csak az a baj hogy éni s fiú vagyok és lányokkal ülök és ők ezt választották?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Írd lánnyal. Mármint, hogy szeretek egy lányt.

Vagy vedd poénra, és írd fiúval :D De inkább mégse :P

2010. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de fiúról kel írni ez a baj
2010. szept. 29. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Na várj.. Most az a feladatod, hogy írj fiúról és ez a baj, vagy az h fiúról kéne és ez az igazság...


Bocsi, csak így könyebb (számomra) megérteni a kérdést :)

2010. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem az a baj hogy én fíú vok és csoportba dolgozunk csak lányok vannak és nekem egy lánynaploját kel irnom hogy egy fiut szeretek:S
2010. szept. 30. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:

én két mo közül választanék:

1. nem írom meg

2 megírom lánnyal

2010. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na ajh de léci
2010. szept. 30. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
oké, persze, hogy fiúval kell írni, de azért sztem a te eseted egy kicsit más. Nem hiszem, hogy gond lenne, ha lánnyal írnád. Vagy van valami nyomós ok, amiért fiúról kell írni?
2010. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!