Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol érhető el a hetedikes...

Hol érhető el a hetedikes szövegértés munkafüzet megoldókulcsa?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a megoldókulcsokról dolgozó gyerek, de a szövegértés feladatok olyan szintén kerülik a logikát és a tényleges szövegértést amennyire csak lehet és belefáradtam ebbe.

2022. nov. 26. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig ahány szövegértés feladatot csináltam, ott tényleg annyi volt a titok, hogy el kellett olvasni a szöveget és utána akár szó szerint kimásolni a szövegből.


Amúgy mivel nem vagyok hetedikes, osztálytársad meg pláne, leírnád, hogy konkrétan melyik könyvből tanultok??

Gyártó (pl mozaik), cím, kiadás dátuma, meg úgy bármi is.

Hátha elő tudom neked kotorni valahonnan. De sok reményt ne fűzz hozzá.

2022. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Széplaki Erzsébet, AP-070512


Nem mindig az a titok, hogy el kell olvasni a szöveget, eddig több feladat is úgy lett kiadva, hogy el volt rontva a készítők által, amit a tanárunk is igazolt.

2022. nov. 26. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:

De ha "el van rontva", akkor meg se tudod válaszolni.

Ne légy olyan hülye, mint az egyik illető nálunk. Rá keresett a szövegértésre, fent volt a megoldás. Majd beírogatta. A tanár meg rávágta az egyest mert puskázott. Tudod mi buktatta le?? Felírta a lap aljára, hogy 9. és megválaszolta, pedig az lemaradt a nyomtatásnál.

2022. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Hetedikes vagy?
2022. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nyolcadikos, de a hetedikes szövegértésbe dolgozunk
2022. nov. 26. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Írjál példát, próbálok válaszolni rá.
2022. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!