Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyszerűen a feladatot sem...

Egyszerűen a feladatot sem értem valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Az a feladatunk, hogy készítsünk ajánlatot egy termékről, vagy szolgáltatásról, de egyszerűen életemben nem láttam ilyesmit. Csak vázlatot írtunk róla, de azt sem tudom, hogyan kezdjem el. Nagyon sürget a határidő. Próbáltam mintákat keresni, de semmi érthetőt nem találtam, csak árajánlatot, de nem hinném, hogy nekünk olyat kell csinálni. Ha valaki tudja mi az, vagy, hogy hogyan kell csinálni annak nagyon megköszönném, ha leírná.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2022. dec. 19. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire kell vonatkoznia az ajánlatnak? Hol kell ez; milyen jellegű képzésen?
2022. dec. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én most közgázas vagyok de nem igazán tudom hogy mire kéne gondolnom ajánlat alatt egy termék esetében. Hogyan volt megfogalmazva a feladat? Biztos jól jegyezted le? Nem véletlenül termék ajánló akart lenni? Vagy ténylegesen arajánlat?

Mindkettőben tudok segíteni, de ajánló alatt max olyasmire tudok gondolni, ahogy te kell hogy kitalálj egy terméket , bár ez nem valószínű szerintem. Ha te már nem vagy biztos benne, szerintem kérdezz meg egy cspporttársat ő hogy értelmezte a feladatot. Így nem igazán tudom mit tudnék én speciel segíteni de ha tudod már mit kell akkor írj nyugisan és segítek ha kell.

22l

2022. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor ide másolom a feladatot:


A feladat a következő, készítsetek ajánlatot utazással vagy utazási szolgáltatással, esetleg szálláshely-szolgáltatással kapcsolatosan. Tartsátok be az ajánlat formai és tartalmi elemeit, hogy milyen szolgáltatást vagy terméket ajánlatok, egyet-vagy többet és mennyiért az rátok van bízva! A feladatok elvégzése önálló legyen!!!

A következő cégnek írjátok:


Best Design Kft.

1051 Budapest

Magyar út 123.

Ügyintéző: Barát Helga

2022. dec. 19. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Én erre tudok gondolni. Linkelek egy oldalt hátha ez segít.

[link]

2022. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Ez turizmus szak vagy mi?


Én laikusként úgy értelmezem, hogy az adott cégnek kell egy utazást szervezni meg szállást és erről referálni.


Legyen mondjuk csapatépítő tréning egy wellness szállodában pezsgőfürdővel, svédasztallal (itt tételesen felsorolod a tartalmi elemeket és az árakat szintén) és dj-s vagy élő zenekaros záró bulival.


Ezeket szépen leírod, aztán elküldöd nekik az ajánlatot, hogy mihamarabb várod válaszukat, mert ha nem megfelelő, akkor még tudsz módosítani a programon és a költségeken.


Tisztelettel: XY sales manager

2022. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Igen, valami olyasmit várnak tőled amiben adsz egy árajánlatot. De nem csak árat ajánlasz hanem úgy ahogy az előttem levő írja
2022. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem most már értem. Mindenkinek köszönöm szépen! :)
2022. dec. 19. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Szívesen! :)


De azért elárulhatnád, hogy miféle képzés vagy szak ez, mer' akkor lehet, beiratkozok! :D

2022. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8: Ez turisztika
2022. dec. 20. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!