Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mechatronika alapjai házi...

Mechatronika alapjai házi feladat: Készíteni kell egy lengéscsillapító útját kiszámoló programot C++ ban. Tanár Dr. Korondi Péter (Debreceni Egyetem Műszaki Kar mechatronikai mérnök szak)?

Figyelt kérdés
Köszi puszi ha segítel mert ha nem akkor bukó a tárgy. csók puszi mindenkinek.

2022. dec. 19. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó bukást, én is kibuktam nem rég.
2022. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod ki a tanár?
2022. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Csak egy tipp, írj egy felsőbb évesnek, ha szerencséd van segít
2022. dec. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a bemenet? Milyen adatok fixek, es mi az ertekuk? Mi a program elvart kimenete? Ez igy edeskeves ahhoz, hogy segitsunk.
2022. dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
A jó öreg Korondi XDDD. BMe-s voltam,hál istennek nem mechatronikás,eddig ott tanított,sőt tanszékvezető volt,aztán kirugdosták mert vállalhatatlan volt,szart rá mindenre ( TVSZ-re főleg).Aztán ha jól tudom mióta nincs,a tanszék elindult meredeken felfelé.Egyébként ez nem egy nehéz feladat,gondolom tanultatok rezgéstani részt,azt kell leprogramozni.GOndolom ez ilyen 1.éves szivató tárgy,ez van ,mondjuk ha ezt nem tudod megoldani,akkor inkább katapultálj,van elég hülye mérnök így is.
2023. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!