Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Most lettem 9-es jövő héten...

Most lettem 9-es jövő héten töri szintfelmérőt irat a tanárunk, és le is osztályozza milyen kérdések lehetenek benne?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy veletek íratnak olyat töriből...velünk nem írattak, így a tanár nem tudja, mennyire szar vagyok töriből pontosan, pedig 11.-es vagyok...
2010. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármi, ami a dolgozat előtti napig megtörtént.
2010. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj rajta. Semmi értelme. Kérdezhet bármit ami az általános sulis anyagban benne volt. Én anno emlékszem írtam egy kemény 40%-os felmérőt 9 év elején. Ahhoz képest 4 évig végig 5ös voltam és 86%-ra érettségiztem belőle.
2010. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ibagla válasza:

Remélem, még időben!

Általános iskolai anyagot kérdeznek (mindenki által ismert évszám (1222, 1241, 1848/49), fogalom, személy) illetve napjaink történelméből személyeket (pl. köztársasági elnök, miniszterelnök stb.).

2010. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi még időben csak holnap fogunk írni,:D ezeket tudom de attól tartok hogy ennél azért nehezebb kérdések lesznek.
2010. okt. 5. 20:10
 6/6 ibagla válasza:

Szia!

Na, nehéz volt? Miket kérdeztek?

2010. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!