Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit mondott a Harry Potter és...

Mit mondott a Harry Potter és a Főnix rendje a világról, önmagadról, a többi emberről, és arról, hogyan kell élni? (250 szó)

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, nagyon fontos lenne.

2023. jan. 11. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
250 szót nem tudsz írni a Harry Potterrol? 😳 Inkompetens leszel bármire ha ezt most megcsináljuk helyetted :)
2023. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező már feltette korábban is a kérdést.
2023. jan. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd meg mi tudjuk, hogy neked mit mondott a Harry Potter... legalább a filmet néznéd meg
2023. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasonló volt a feladatod a 6. részből is?
2023. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a második ilyen kérdés, amit láttam a héten (igaz, az azt hiszem, a Félvér Hercegről szólt), pedig még csak szerda van... Komolyan ott tartunk, hogy a Harry Potter a kötelező olvasmány, és még azt sem bírjátok elolvasni? És sem szerettem az összes kötelezőt, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy mindet elolvastam. De én Az arany embert nem bírtam végigolvasni, nem a HP-t. És nem, nem 50 éves vagyok, sőt még 30 se, mielőtt azzal jönnél... Tudom, hogy a Főnix Rendje tök hosszú, de kiskamaszoknak íródott, könnyű nyelvezetű, abszolút olvasmányos. Egy hétvége alatt ki lehet olvasni, és a legtöbben még élvezni is szokták. Hogy fogod a későbbi, sokkal "rosszabb", szárazabb kötelezőket elolvasni, ha már ez sem megy? Vagy hogy fogsz megbirkózni ennél nehezebb akadályokkal a tanulmányaid során, ha ezt megírjuk helyetted? Gondolom amúgy sem egy napod volt rá. Komolyan, mi pár éve még könyörögtünk a magyartanárunknál, hogy hadd legyen érettségi tétel a HP, pedig nem volt középiskolai anyag, csak majdnem mindenki olvasta. Ti meg GyK-n íratnátok belőle mással fogalmazást...
2023. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!