Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kell területet számítani?

Hogyan kell területet számítani?

Figyelt kérdés
Fogunk írni belőle dolgozatot, és nem értem, pedig már vagy 5-ször elmagyarázta a tanár. Nem tudom pl hogy hogyan fejezzem be a téglalapot. De azt értem hogy ha ki kell számítani hogy hány négyzetből áll, de ha be kell fejezni nem. Vagy ha egy háromszögből kell téglalapot csinálni azt sem értem. Eltudnátok magyarázni hogy hogyan kell?

2023. jan. 14. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz tutorial videókat youtube-on. Vagy ha van a rokonsagban valaki aki jó matekos őt kérd meg. Vagy osztalytarsat. Vagy keressetek korrepetítort. Aterzem miket lehet kinlodni ezzel a matekkal, én felevkor megbukok, de sajnos nem sok matematikus van ezen az oldalon.
2023. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
á szor bé
2023. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem megy... Csak tanuld meg az alapokat, ezesetben

T = a * b


És csak behelyettesíted a betűk helyére a megfelelő számokat.


Mi lesz később a matekban?

2023. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!