Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kell írnom egy...

Fogalmazást kell írnom egy különösen napról, vlmi ötlet?

Figyelt kérdés
Kitalált történetnek kell lenni, de nekem semmi ötletem sincs mit irjak. Maximum 10-12 mondat. Segítsetek!
2023. jan. 21. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Mi van?
2023. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
AI-vel mindjárt íratok egyet, várj. :D
2023. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

S kész. :D


Egy különös nap volt, amikor felkeltem reggel. Az égbolt szürkés volt, és egy furcsa, fehér köd borította a várost. Amikor kimentem az utcára, az emberek furcsán viselkedtek, mintha valami borzongató dolog történt volna. A boltok zárva voltak, és senki sem volt az utcán. Aztán megláttam egy óriási, fekete felhőt, ami lassan közeledett a város felé. A felhő alatt volt valami, ami úgy nézett ki, mint egy hatalmas szürke épület.


Az épület alatt volt egy nyitott ajtó, és beléptem. Az épület teljesen üres volt, de a falakon voltak furcsa jelek és szimbólumok. Egy nagy, fehér gomb volt az egyik falon, amire rányomtam és egy lift ajtaja nyílt. Felmentem a liftben, és amikor kijöttem, egy hatalmas, fényes teremben voltam. A teremben volt egy asztal, amin volt egy kis gomb, amire rányomtam és egy hangot hallottam "Welcome to the future".


Aztán minden visszatért a normálisra, az emberek jöttek vissza az utcára és a boltok nyitva voltak. Nem volt több fehér köd, és a fekete felhő eltűnt. Aztán rájöttem, hogy az volt a különös nap, amikor az időben utaztam és a jövőbe látogattam.

2023. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Én is írok:

"A tegnapi egy különös nap volt. Már akkor éreztem amikor felkeltem. Hogy miért volt különös? Nem tudom. Az életem többségében nem különösek a napok. A tegnapi más volt. Különös. Este anyukám megkérdezte, hogy nincs-e valami baj, mert olyan furán nézek ki. Mondtam neki, hogy nem fura, hanem különös. Különös volt a napom."

2023. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért lehet egy nap különleges?

Valamit először csináltál.

Egy olyan esemény történt, ami az életben csak egyszer történhet. Na jó, esküvő vagy diplomaosztó történhet többször is. Néhány ilyen esemény: például egyházi események (elsőáldozás, bérmálás, konfirmáció).

A nap, amikor elköltöztél otthonról.

Ott voltál, amikor megkoronáztak egy új királyt vagy királynőt.

Megnyertél egy versenyt, egy pert, vagy pedig szerencsejátékon megütötted a főnyereményt.

Történt valami különleges a természetben: láttál valami égi jelenséget, vagy hatalmas hó esett.

Felbukkant egy régi ismerős, aki egy különleges ajándékot küldött.

2023. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elraboltak a földönkívüliek, vagy pedig rájöttél arra, hogy tudsz varázsolni/repülni/láthatatlanná válni/egyéb szuperképességed van.

Feltaláltál valami fontos dolgot.

Megmenekültél valamely veszedelemből.

De lehet negatív is, bár ez szerintem kevésbé inspiráló:

Elvesztettél valami (vagy valaki) fontosat.

El kellett temetni valakit.

Te haltál meg (valamely vallás alapján írhatod meg, hogy mi történt azután).

Egy természeti katasztrófa részese voltál.

Kitört egy háború.

2023. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tettél egy fontos felfedezést.

Egy fontos történelmi esemény részese voltál.

Elkezdtél egy műalkotást, ami később híressé vált. Bármely művészeti ágban.

Felfedeztél egy civilizációt (itt a Földön, vagy földön kívül).

Visszatért a Messiás.

Összeomlott a civilizáció.

Zombiapokalipszis.

Világvége.

Átkerültél egy másik univerzumba.

2023. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!