Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki Egri csillagok 2. rész...

Valaki Egri csillagok 2. rész kérdéseiben tud nekem segíteni? Kifutottam az időből es mar nem tudom elolvasni! Ezer hàlám és életmentő lenne ha valaki szànná rám az idejét! Köszi előre

Figyelt kérdés

1.Ki ő? Mit kapcsolsz hozzá a második fejezet alapján?

Tulipán, Gergő és Gábor pap terve, Hajván, Jumurdzsák, Török Bálint, Szulejmán, Zoltay

2. Milyen módon jut Gergelyhez Jumurdzsák gyűrűje? Kétszer akar tőle „megszabadulni”. Hogyan és miért?

3. Meséld el, hogyan szabadul a török táborból Gergely (térkép, alku, csel)?

4. Miért félt Gergely Török Bálint előtt mutatkozni Budán?

5.Milyen csalódás éri Gergelyt, amikor meglátogatja Ceceyéket Budán?

Mit mond Vicuska Gergő félelmeire?

6.Milyen módon foglalja el Szulejmán Budát? Hogyan kapcsolható ehhez Török Bálint neve?

7. Kit és miért hív párbajra Gergely? Hol és hogyan zajlik ez az „összecsapás”?



2023. jan. 23. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ébredj fel..
2023. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Ezért egyest kapsz, majd legközelebb nem szarod le.
2023. jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon nagy bajok vannak a magyar oktatási rendszerrel. Az egy dolog (rossz dolog, de világtendencia, tehát nehéz ellene tenni), hogy a diákok - tisztelet a kivételnek - nem olvasnak könyveket. Ennél is ijesztőbb számomra, hogy a számítógépet és a folyamatosan taperolt telefonjukat sem tudják értelmesen használni. Mind a hét kérdésre megkapod a választ, ha rákeresel az interneten.
2023. jan. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!