Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Matematika 9.osztaly részére...

Matematika 9.osztaly részére hol található a levezetes algebraból neten? Tudtok ilyen linket ahol a feladat is meg van es a helyes levezetése is? Hogy jott ki az eredmény?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Youtube.com
2023. febr. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
YouTube, mateking
2023. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sok mindent megneztem. Az a problémám, hogy az eredmény maga nem elegendő. A levezetes a lényeg. 9-es vagyok, emelt matematika tagozatos es tobb kellene attol, mint amit elmondanak. Algebra, nevezetesség... Elég bonyolult még akkor is, ha az alap jol megy. Konyvet is nagyon szivesen fogadok, mely segiteni tud ebben. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét.❤️🌼🌻
2023. febr. 1. 09:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit tág fogalom ez a 'segítsünk algebrából' kérés. Ha mutatsz konkrét feladatot és hogy mi a gond, akkor tudunk segíteni, mire kell odafigyelni, ilyenkor algebrai törtek összeadásánál szoktak lenni érdekes élethelyzetek, pl. negatív előjel a törtek előtt, vagy a legjobb közös nevező meghatározása.

A photomath appot tudom annyiból ajánlani (nem a házi feladat megoldására, hanem ellenőrzésére!), hogy a levezetés lépéseit is megmutatja és ha jól értelmeztem, akkor neked erre van szükséged.

2023. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!