10-es, 9-es alapú logaritmusra,hogy tudom átírni a 110-et?


110 = log10(110)

110 = log9(110)

Ennyi?


2023. febr. 12. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem érthető a kérdésed. Amit írtál az értelmetlen.


Ha erre gondolsz, akkor

110=log10(10^110)

110=log9(9^110)

2023. febr. 12. 10:05
 2/4 A kérdező kommentje:

39/37 = lgk

mi a k értéke, hogy tudom ezt kiszámolni?

2023. febr. 12. 10:11
 3/4 A kérdező kommentje:
11.325 lesz a k eredménye? :O
2023. febr. 12. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:

k=10^(39/37)

Ez körülbelül annyi.

2023. febr. 12. 11:07