Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen az osztrákok külseje?

Milyen az osztrákok külseje?

Figyelt kérdés
Feladatnak kaptuk, hogy írjunk le pár tulajdonságot az osztrákok külsejéről. Nem igazán találtam róla semmit a neten... Kérem aki tud, az segítsen! Köszönöm! :)

2023. febr. 16. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem dögösek^_^
2023. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na akkor ezt bele is írom, köszi :D
2023. febr. 16. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát a két fülük közt van a fejük.
2023. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora hülyeség.

Gyökér egy tanár lehet. :D


Minden népben az europid típús (európában) más europid altípússal keveredett. Így nincsen jellemzően "osztrák kinézet".


Kultúrális szempontból, meg egy olyan nép, ami csak azért nem lett a Nagynémet Bismarcki németegység tagja, mert a kisnémet egység valúsult meg, az igazi népisége is megkérdőjelezhető. Hiszen a (pl. a szászokkal, bajorokkal stb) együt ők is egy német törzs.

2023. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1919ben, Németországhoz akartak csatlakozni, és "Németausztrának" hívták magukat....
2023. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A nők kifejezetten rondák és tanyasi hangulat árad belőlük. Egyébként kedvesek és tisztelettudóak voltak velem, de ez köszönhető az impozáns, tekintélyt parancsoló, modell megjelenésemnek. Akárhová megyek engem tisztelet övez mert egy valódi Úriember vagyok.
2023. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ezt adta a tanárod feladatul.
2023. febr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nők lábmérete 42 és nél kezdődik.
2023. febr. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Olyanok mint az átlagos európaiak.
2023. febr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!