Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki meg tudná nekem csináln...

Valaki meg tudná nekem csinálni a Word leckémet?

Figyelt kérdés

Már vagy ötször kezdtem újra, de a gépem nem tudja elmenteni, végig csak homokórát mutat...tölt.

Valaki el tudná nekem ezt készíteni?

[link]

Ha van valaki, akkor kérem jelezze, átküldöm neki a szükséges fájlt.(csütörtökre kellene) Nekem már nincs idegrendszerem ehhez, más géphez meg nem tudok menni.

Nagyon fontos! Előre is köszönöm!


2010. okt. 5. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Én megcsinálom, amennyiben átutalsz 2500 forintot nekem a bankszámlámra. Ennyi az órabére egy informatikusnak. Sőt, van, mikor jóval magasabb.
2010. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt megkaptad :D Lol. Nem tudlak sajnálni, ha annyi eszed nincs, hogy beülj a sulikönyvtárba vagy bárhova, ahol van word és meg tudnád csinálni.
2010. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hidd el, ha lenne rá lehetőségem, megoldanám.
2010. okt. 5. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valami egyszerűbb lett volna, simán megcsináltam volna neked..

De ezzel szerintem szenvedj inkább te...

2010. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor elég csak legalább a felét. Hogy legyen valamennyi mégis.
2010. okt. 5. 19:04
 6/7 anonim válasza:
Ez egy max 45 perces meló,internetkávézóban elkészíthető.Megcsinálnám neked ,de sajnos nincs rá időm :S
2010. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy nekem egy kicsit több időbe telt :)
2010. okt. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!