Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kezdjem el a gyermekkor...

Hogyan kezdjem el a gyermekkor fogalmazást?

Figyelt kérdés
A gyermekkorról kell fogalmazást írnom és nem tudom, hogy mit írjak a bevezetőbe. Remélem valaki tud nekem segíteni, a válaszokat előre köszönöm.
2023. febr. 23. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

2012 Április elsején elhatároztam, hogy bemutatkozom a szüleimnek. Igaz, hogy fáraszto utazás kellett hozzá, de vállaltam és igy utolag azt kell mondanom, hogy megérte. Mindketten jo fejek. (Nem mindig, de általában. Pl a vezetéknevemmel sem vagyok elégedett, azért elfogadtam a kedvükért. De a keresztnevem teljesen kiborit. Ödön. Még becézni sem lehet, mert azt ne állitsa senki, hogy a Dönci olyan nagyon becézöleg hat.)


Remélem innen már tudod folytatni gond nélkül!

2023. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Milyen hosszú a fogalmazás?

A bevezetés terjedelme nagyjából az összterjedelem 5%-a

2023. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segítene, ha leírnád, milyen szinten (hányadik osztály), milyen terjedelemben és milyen stílusban/műfajban kell írnod (egy laza szórakoztató szöveg kell vagy tudományos jellegű?).
2023. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy bevezetőben én felvezetném, hogy nagyjából milyen "történetet" fogunk hallani. Pl. "A gyermekkorom emlékei máig nagyon különlegesek számomra, hiszen rengeteg jó élményem van, barátok, akiket akkor ismertem meg, és ma is közel állunk,.." bla bla bla érted.

Aztán szépen kronológiai sorrendben végig az eseményeken. (feltételezem én is, hogy ez egy egyszerű iskolai fogalmazás?)

2023. febr. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!