Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mikor van az angolba in, on,...

Mikor van az angolba in, on, at, to szavak?

Figyelt kérdés
Vagyis kaptam egy ilyen házi feladatot és nem tudom hogy mikor melyiket kell behelyettesítetni.

2023. febr. 27. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
No offenese, de a kérdésből világosan látszik, hogy akkora a tudásbeli hiányosságod, hagy rettentő messziről kellene elindulni a válasszal, olyannyira, hogy abból egy minitankönyv születne.
2023. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"kaptam egy ilyen házi feladatot"

Akkor vedd elő az angolkönyvedet és keresd meg benne a szabályokat.

2023. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tán a humor kategória. Egyiket sem tanultad? Sosem olvastál olyan szövegeket amelyekben ezen szavak egyike volt?

Szerintem csak végletesen renyhe vagy agyilag.

2023. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
2023. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, a magyarban mikor van -ban, -nál, -on, vagy -hoz rag. Kismillió esetben. Nyilván most ebből a kismillióból tanultok néhányat, ami nyilván benne van a tankönyvedben.
2023. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!