SOS!! Valaki segít?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fogalmazást kell írni a tanáromnak. Az történt, hogy az osztálytársaim nyulkáltak a tanár cuccaiban, és lefotózták a dolgozatokat. Én is hibás vagyok az igazgató szemében, mivel nem szóltam erről (tudom, hogy én is hibás vagyok ebben). Arról kell írni, hogy mit tanultam ebből, és bocsánatot kell kérni. Valaki légyszives tud segíteni?

2023. márc. 15. 19:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%

Azt tanultad belőle, hogy jobb telefon kell mert homályosak lettek a képek?

Fúhallod én 98-ban érettségiztem, még vezetékes telefonja sem volt mindenkinek. Hogy megváltozott ez a mese is... Hajj ha akkor lett volna fotós mobilom az akkori eszemmel mennyi mindent csinálhattam volna vele...

2023. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
58%

Tudnál írni egy rövid szöveget, hogy tanultam ebből, és bocsánatot szeretnék kérni, és nem fog előfordulni többet?

Természetesen, íme egy lehetőség:


Az esetből, amelyben az osztálytársaim a tanár cuccaiban nyulkáltak, és dolgozatokat fotóztak le, megtanultam, hogy az ilyen viselkedés elfogadhatatlan és tisztességtelen. Rájöttem arra, hogy azonnal jelentenem kellett volna a helyzetet, de sajnos nem tettem meg. Úgy érzem, hibáztam, és ezzel kárt okoztam mindenkinek, aki részt vett ebben az esetben.


Szeretném kifejezni őszinte sajnálkozásomat az igazgató és minden érintett személy előtt. Megígérem, hogy a jövőben mindig azonnal jelenteni fogom az ilyen helyzeteket, és minden tőlem telhetőt megteszek, hogy elkerüljem az ilyen problémákat. Tanultam a hibáimból, és nem fordul elő többé ilyen helyzet.

2023. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
#3 Egy tizenéves diák nem tud így fogalmazni. Kérdező: Ha valóban megbántad, akkor fogalmazd meg a saját szavaiddal.
2023. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
3%
A ChatGPT-vel írattam meg, mondani kell neki hogy hosszabban, és úgy, mintha egy 10 éves gyerek írná.
2023. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, cselekedj a valódi emberek által megfogalmazott válaszok szerint. Egyébként nem tudom elképzelni, hogy milyen szánalomra méltó élete lehet annak, aki chatGPT-vel válaszolgat gyakorin. Önálló gondolatai nincsenek? Ez a szórakozása? Próbálom sajnálni ezeket, de nem megy.
2023. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
11%

Két másik ablakban programot fejlesztek, közben megy a youtube a tévén, és itt is segítek :) Egyébként a 3#-as válasz is az enyém, azt meg felpontozták....ki érti ezt?!

Köszönöm kérdésed, jó életem van :)

2023. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
#8 Ez nem érdekel.🤷‍♂️ Főállásban dolgozom, mellette több cégnek fejlesztek szoftvereket külsősként a munkaidőmön kívül, mert az egyetem maradék 3 félévén még át kell jutnom valahogy, ez az egyik célom.
2023. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
69%
Sok sikert kívánok, drukkolok neked.
2023. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
29%
* Viszont a kérdésre igyekszem releváns választ adni, mert ez nem egy zh vagy egy vizsga.
2023. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

"SOS!! Valaki segít?"


Úgy érzed segítettél bármiben is neki, vagy csak szócséplés és okoskodás volt az egész szereplésed?

Haszontalan vagy, nagyképű, és semmirekellő!

2023. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!