Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Választanom kell az alábbi 5...

Választanom kell az alábbi 5 olvasmányból, hogy melyiket olvassam el. Melyik lenne a legkönnyebb esszéírásra?

Figyelt kérdés

Vörös és Fekete

Goriot apó

Bűn és Bűnhödés

Üvöltő Szelek

Anna Karenyina



2023. márc. 17. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én oroszt nem választanék...
2023. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Bármelyikből 100 féle esszét lehet írni. Ezek közül csak a Vörös és feketét nem olvastam. Az Anna Karenina szerintem kifejezetten jó (de talán az az egyik leghosszabb), a Goriot apó és az Üvöltő szelek olyan semmilyen (de lényegesen rövidebbek), a Bűn és bűnhődés szerintem kifejezetten rossz (és hosszú is).
2023. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Írni bármleyikből lehet, azt Te tudod, milyen háttértudásod, affinításod van az egyes témákhoz.

De nyílván akkor már úgy igényes, ha előtte végigolvasod a művet, akkor pedig érdemes a rövidebbekből választani.

2023. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A Goriot apó a legegyszerűbb.
2023. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezek közül az Üvöltő szelek a kedvencem.

18/L

2023. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Karenyina?


Nekem is az Üvöltő szelek a kedvencem.

Ha nekem kellene írnom, ezt választanám.

2023. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak megúszni akarod (ami a kérdésből úgy tűnik), akkor válaszd a legrövidebbet és kész.
2023. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 x0 ***** válasza:
64%
Elvileg ezek olyan kötelező olvasmány szerűségek, azokról meg szokott lenni rövid összefoglaló elemzés: jóval rövidebb mint az olvasmány, töredéke, és ha odafigyelve elolvasod, nem jönnek rá hogy nem olvastad az olvasmányt, csak a rövid összefoglalót. Kötelezők röviden címen is lehet. Akár mind a 5 összefoglalóját elolvashatod, utána majd eldöntöd melyiket választod.
2023. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!