Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene infó elméleti...

Valaki segítene infó elméleti háziban? Kérdések leírásban

Figyelt kérdés
Mit nevezünk adatbázisnak? Milyen adatbázis típusokat ismer? Milyen adattípusok vannak a relációs adatmodellben? Mutasson példát ezek használatára! Mikor használunk lekérdezéseket? Milyen tipusai vannak? Hogyan lehet az adatokat csoportosítani, rendezni, szúrni?

2023. ápr. 1. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Mi az, amit nem értesz? Konkrét kérdés esetén, feltehetőleg kapsz választ, viszont, amennyiben a tudásod hiányos....nos itt a web, s rajta egy rakat tananyag, tanfolyam, könyv, stb, azaz, azt neked kell pótolni.
2023. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rákerestem, de semmi olyat nem találtam, ami nekem hasznos lett volna. Gondoltam itt nem egy olyan ember van, aki ért az infóhoz és el tudja nekem magyarázni mihez mit kéne írnom
2023. ápr. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!