Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légyszíves a Szent Péter...

Légyszíves a Szent Péter esernyőjéből egy személy jellemzését le tudná írni valaki e/1 - ben? Lehetőleg bővebben, A4 - es lap mennyiségűen. Még ma kéne, ha lehet.:))

Figyelt kérdés

2023. ápr. 12. 21:09
 1/3 anonim válasza:
56%
Kérd meg az open ai-t, csak be kell regisztrálnod leírod neki a kéréseidet és megírja, de én a helyedben nagyon átnézném, mert előfordul, hogy butaság ír.
2023. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Ez inkorrekt. Lusta vagy olvasni. Lusta vagy gondolkodni. Lusta vagy 15-20 mondatot megfogalmazni.

Viszont számodra teljesen idegen, ismeretlen embereket dolgoztatnál magad helyett.


Ez itt a kérdések és válaszok portálja, nem pedig a lusta diákok helyett dolgozóké.

2023. ápr. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok Gregorics Pál. Az életem során mindig azt éreztem, hogy környezetem bírál, nem értékeli az erőfeszítéseimet, és az sem segített, hogy külsőm, szeplős arcom és veres hajam, csak tovább fokozta az idegenkedést.


Tanult emberként szerettem volna kamatoztatni tudásomat, ám a világ elítélt érte. Bármit is tettem, csak ellenszenvet és ellenállást váltottam ki a környezetemben. Magánéletem sem alakult jól, senki sem akart velem kapcsolatot tartani.


Az életem legizgalmasabb szakaszáról, amikor kémként dolgoztam a szabadságharc idején, mások keveset tudnak. Valószínűleg ez volt életem legsikeresebb időszaka. Sajnos a bukás után feladtam a harcot, nem akartam tovább megfelelni a világnak, és embergyűlölővé váltam.


Azonban a fiam, Wibra Gyuri születése adta életem legnagyobb örömét. Ő az én kisfiam, és mindent megteszek azért, hogy boldog legyen, még a halálom után is.

2023. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!