Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a mitózis és mi a meiózis?...

Mi a mitózis és mi a meiózis? Mi köztük a különbség?

Figyelt kérdés
Tudna vki segíteni? Biológia érettségire készülök, de ezt vhogy soha nem tudtam megérteni.

2023. ápr. 22. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Hát - inkább ismételj évet, ha ennyire problémás a dolog. Nem sértésnek írom, hanem teljesen komolyan!
2023. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es: Ezeket én is láttam már, abban reménykedtem, hogy röviden összefoglalja vki a lényeget, aki kicsit kompetensebb a témában.
2023. ápr. 22. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Azért egy érettségire az alapfogalmak ismerete, és ez az áttekintés már bőven elég.


Szégyellhetik magukat az első válasz lepontozói, mert abban tényleg a lényegre lett tapintva - ne a neten szórakozz, hanem ülj le tanulni!


Az iskolában meg azért van tanár, hogy megkérdezd a tankönyvben slendriánul megfogalmazott részletekről - de csak kitartó tanulás után, mikor már tényleg önellentmondásos, vagy hiányos valami!

2023. ápr. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom az új 9. osztályos biológia tankönyvet. Akár az egészet le tudud töltetni innen

[link]

2023. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A mitózis számtartó osztódás.A folyamat alatt nem változik a sejtek kromoszómaszáma.A meiózis számfelező osztódás.Az osztódás végére kialakult sejtek kromoszómaszáma pontosan fele a kiindulási sejtekének.
2023. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!