Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Gyűjtemény a földrajz emelt...

Gyűjtemény a földrajz emelt szintű oktatáshoz megoldásait hol lehet megtalálni?

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudja, hova van feltöltve a könyv végében lévő feladatokhoz tartozó megoldókulcs?

2023. máj. 9. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2023. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megtudnád osztani légyszíves a linket?
2023. máj. 9. 21:28
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem mondtam, hogy én tudom, csak az eldöntendő kérdésre válaszoltam: esetleg valaki tudja, igen.
2023. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos eddig pedig úgy látszik, hogy senki se tudja :(
2023. máj. 10. 17:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt jelenti az esetleg :)
2023. máj. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Próbáltam megkeresni de én se találtam meg, de azért köszönöm hogy feltetted ezt a kérdést ide, mert így rátaláltam erre a könyvre és pont ez kellett most nekem.
2023. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
örülök, hogy segíthettem rátalálni! nagyon sokat segít ha 2020as NAT szerint érettségizel közép vagy emelt szinten. közben én is megkérdeztem több embertől és sajnos még nincsenek sehol sem fent a megoldások :(
2023. máj. 14. 16:48
 8/10 anonim válasza:

szia 19:07-es vagyok

Hogy sikerült az emelt földrajzod ?

2023. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szia! én csak közepet csináltam belőle, mert nem lesz felvételi tárgyam. én úgy érzem jól sikerült, összesen 4 hibát számoltam és a javító tanár is hasonlóan látta :) neked hogy sikerült? nehéz volt az idei?
2023. máj. 28. 21:00
 10/10 anonim válasza:
Szia! Én Digitális Kultúrából érettségiztem a 2020-as NAT szerint, és borzalmasan nehéz volt. Sokkal nehezebb, mint eddig bármelyik amelyiket megcsináltam. A föci is nehezebb volt, mint a régi rendszer szerinti? Mert ha igen, kicsit kezdek izgulni mi lesz jövőre, mikor a többi tárgyból érettségizem😅
2023. jún. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!