Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Németül kéne párbeszédet...

Németül kéne párbeszédet írnom. Segítesz?

Figyelt kérdés

Arról kéne szólnia, hogy a barátnőm vegetáriánus és rá akar beszélni engem is. De én nem akarok átállni, és elmondom neki,hogy szerintem a húsok nagyon is egészségesek. Itt felkéne sorolni pár húsfajtát.

Ennyi. Nagyon megköszönném, ha segítenél (:


2010. okt. 10. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kezdd azzal, hogy Isst du kein flesich?

és akkor mondod, hogy de te miért nem? (és leírod...) szerintem ez könnyű.. ha akarod leírhatom egészbe az egészet.

2010. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az jó lenne ha leírnád :P
2010. okt. 10. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:

- Hello, Ich bin ... Und du?

- Ich heiße XY. Also isst du kein flesich? Warum? Meine Lieblingsesse ist flesich. Zb.: (kaják amiket szeretsz)

- Weil, Mag ich die Tiere und ich denke dass, zb. Hühne(vagy vmi más állat...) ist sehr süß. Und ich bin (állatvédő, bocsi ezt a szót sajnos nem tudom...)

- Ja ich vestehe, troztdem mag ich fleisch. Entschuldigung..

- Kein Problem est ist dein Endscheidung. ABer ich muss gehen. Bis später. Hello!

- Tscüss!


Tessék, lehet van benne egy-két hiba nézd át, mert ezt csak gyorsan leirtam neked.

2010. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
okés nagyon köszi (:
2010. okt. 10. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
De az nem Flesich, hanem Fleisch :)
2010. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ó boccs, gondolom erre azért rájött.. elgépeltem...
2010. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen rájöttem :D thx
2010. okt. 10. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:
nem azért írtam, hogy cinkeljelek :) Csak segíteni akartam, de akk jó h rájött :)
2010. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak egy kérdés még, hogy mért rájött? te most magázol vagy mi? :D
2010. okt. 10. 16:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam, hanem annak, aki erre írta, hogy elírta xD hagyjuk, a lényeg, hogy ott van :D Jóéjt :D
2010. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!