Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légyszi, valaki elolvasná az...

Légyszi, valaki elolvasná az angol fogalmazásomat? Kijavítanátok ahol rossz a mondat?

Figyelt kérdés

Describe yourself!


Im very interested in my appearance. Im short women and quite average. My hair is brown, but it changes colour according to fashion. I have an oval face, a wide mouth, green eyes and a pale complexion. I spend most of my money on make-up. I prefers casual clothes. I usually wears black jeans, t-shirt, and sweater. I have got many different handbags. I usually wears a vest in autumn, and I like wears the boots in winter. I am sociable because I like being with my friends. Im often cheerful, and I dont like it if somebody is sad. I am frienldy and helpful with the people.


2010. okt. 10. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

My appearance is interesting.

I'm a short woman.

My hair is brown, but I always change the color of my hair according to fashion.

I spend the

I prefer

I usually wear

I like wearing boots in winter.

with people

2010. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!! :)
2010. okt. 10. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor nekem is köszönheted: az első mondatod neked jó, nem a "javított" változat.

Az igék után mért írsz folyton -s-et, mikor az 1/1-ben nincs, csak 3.-ban?

I'm aposztróffal, mindenhol. Csakúgy, mint a don't.

A spend-es mondatba nem kell the.

a T-shirt, a sweater

friendly

A többi javítási javaslat (1.) jó.

2010. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még nem vagyok jó angolból és sok minden furcsa nekem a használata során, gyakran keverem a dolgokat ezért van ennyi hibám.
2010. okt. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!