Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tudd segíteni az Egri...

Valaki tudd segíteni az Egri csillagokba?

Figyelt kérdés
2 mondtad kéne hogy milyen volt Bornemissza Gergely 15 évesen és felnőttkorában, és hogy mire képes Cecey Éva gyermeke életéért. Aki ezeket leírja nekem annak nagyon hálás leszek! Mindenhol kerestem már ezeket de sehol nem találom és sajnos már holnapra be kell adnom szóval ha lehet akkor aki tudja ma írja le!
2023. máj. 24. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezeket nem "keresned" kell, hanem neked kell megfogalmazni - miután elolvastad a regényt.
2023. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Tudd? A csillagokba bele?
2023. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy összezavarjalak:Cecey Éva kitalált személy,sosem létezett.Bornemissza Gergely felesége nem Cecey Éva volt.Gergő fia,János,létező személy/volt/,de nem Éva volt az anyja...
2023. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ezek nagyon hasznos válaszolok eddig..nem ezekre vagyok kiváncsi hanem arra amit kérdeztem, és nem olvastam ki a regényt és amikor néztük a filmet akkor meg nem voltam suliba.
2023. máj. 24. 21:12
 5/7 A kérdező kommentje:
válaszok*
2023. máj. 24. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem olvastam ki a regényt "


Ennek pedig most viselned kell a következményeit.


"amikor néztük a filmet akkor meg nem voltam suliba."


A suliba bele?

2023. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, szaraharintasz a tananyagra. Szíved joga. De miért várod hogy más teljesítsen helyetted? Otthon nem tudtad volna legalább a filmet megnézni?

Mellékesen: ha nem voltál ott, akkor nem "néztük a filmet", hanem "nézték".

2023. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!