Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az a feladat hogy a Szent...

Az a feladat hogy a Szent Pèter esernyőjèből a francia nevelőnőt kell jellemezni ès 6 mondatot írni. Tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 15:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Veronka francia nevelőnője madame Kriszbay. Túl sok szerepet nem kap, nem tud sem tótul, sem magyarul. Veronka megy ki érte az állomásra.

Olyan kevés szerepe van a történetben, hogy nem tudom jellemezni. Baleset éri, megsebesül, amit hősiesen tűr.

Annyit tudunk róla, hogy nem érzi jól magát az idegenek között.

Nem szereti azt az ételt, amit felszolgáltak neki.

Nem is értem a tanárodat, hogy mit vár ettől a feladattól.

2023. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megbuktatnálak, hogy nyáron tanuld meg elvégezni a kötelességedet.
2023. jún. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

11-es!

Lehet, hogy azért választotta, hogy olvassák el.

2023. jún. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak azt nem tudom, miért pontoztak le. Talán azért, mert egyedül én válaszoltam?
2023. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem segítünk kész megoldással. Ha megcsinálod helyette, sosem fogja magától elkezdeni, hiszen ide elég kiírni és majd jön a csicska és megoldja a feladatát. Tanulni, értelmezni és megérteni kell semmit, mert a neten majd megcsinálják.

A saját érdeke mindenkinek, hogy vagy megcsinálja saját magának, vagy akkor vállalja be az egyest érte. De nem megcsináltatja másokkal és begyűjti érte az ötösöket, miközben halvány fogalma sincs az egészről.

2023. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!