Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudom ez egy nagy kérés de...

Tudom ez egy nagy kérés de nem tudok más választást. Holnap töriből felelek ha nem lesz jó megbukok, könyvbe semmi értelmes mondat nincs esetleg valaki nem ír a második világháborúrol egy rövid vázlatot?

Figyelt kérdés
Nagyon segítség lenne
2023. jún. 5. 15:27
 1/6 A nagy Levin ***** válasza:
100%

Hogy szeretnél egy hat évi tartó komplett háborúról (plusz előzmények és következmények) "egy rövid vázlatot"?


De hogy segítsek írok pár kulcsszót (a teljesség igénye nélkül), amire rákereshetsz:

Lengyelország felosztása, Anschuss, angliai (légi)csata, Dunkerque, Afrika Hadtest, Pearl Harbor, Barbarossa hadművelet, Második front, D- nap, Berlin ostroma, Hirosima és Nagaszaki.

2023. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Különböztessük meg azt, hogy a könyvben mi van, attól, hogy az olvasó mit ért belőle.

És sajnálatos módon az egész évi nem tanulást nem lehet helyettesíteni semmiféle, akár tökéletesen megírt vázlattal. Az még kevéssé lesz érthető.

2023. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%
Arra vigyázz, hogy nehogy a jelenlegi magyar kormány hivatalos álláspontját add elő, miszerint a Második világháborű legfőbb felelőse Lengyelország.
2023. jún. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nah kedves kerdezo tul elted a felelest? Es a tanar is tul elte legalabb?
2023. szept. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ez történt :)

[link]

2023. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolso Hahaha ez tok jo🤣🤣

(4 voltam)

2023. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!