Lehet olyan hogy egy számnak nincs hatványalakja?

A 75,108,48-nak nem talàltam hatvàny alakot van nekik vagy nincs
2023. szept. 11. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyok(75) = hatvanykitevo
2023. szept. 11. 18:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit neveztetek hatványalaknak?
2023. szept. 11. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:

X^2 itt az x a hatvanyalap nem?

Akugy meg log(75) is jo, akkor a 10 a hatvanyalapod

2023. szept. 11. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Uh hatvany alapot olvastam, bocs, igy nem tudom mire gondol a kerdezo
2023. szept. 11. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:

75=3*5^2

108=2^2*3^3

48=2^4*3

2023. szept. 11. 18:11