Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol tudok szerintetek olyan...

Hol tudok szerintetek olyan embert szerezni aki jártas közgazdaságtanban és megcsinál nekem egy beadandó házit?

Figyelt kérdés

Facebook csoport nincs ilyen solgokra pl? Vagy honnan szerezhető ilyen segítség?

Műszaki-ökonómiai tanulmányt kell készíteni, min10-12 oldal. Vannak kotelezoen elvegzendo szamitasok, es par valaszthato amiket el kell kesziteni, de gondolom kb ilyen terjedelemre lehet szamitani


2023. szept. 15. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
ChatGPT-vel próbálkoztál már?
2023. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, megmondom oszinten meg nem jutott eszembe, jo otlet!
2023. szept. 15. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Ne csaljatok már.
2023. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csalni, de aranyos vagy:)
2023. szept. 15. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem "aranyos" vagyok, hanem becsületes. És elég dühítő látni, hogy mennyien nem azok.
2023. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Annyit is fog érni a jegyed, a diplomád. Ez csalás. Pont.
2023. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval valaki tud olyan platformot ahol ilyenekre lehet embert szerezni, facebook csoport akar?
2023. szept. 16. 08:48
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Én sajnos nem tudok, de én is simán csalnék, ha nálunk beadandó lenne, mert semmi közöm a közgázhoz csak kötelezően oktatják. Úgyhogy pont lesz*rom, hogy milyen jegyem lesz belőle, mint ahogy az EU-s ismeretekből is. Azt meg pláne, hogy mennyit ér a jegyem. (2 kredites tölteléktárgy, nem is értem minek kötelező, full más szakokon, mint gazdasági, pl az enyémen ami műszaki).
2023. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!