Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanuljak történelem...

Hogyan tanuljak történelem osztályozó vizsgára?

Figyelt kérdés
12ik osztály féléves anyag, annyira nem sok de fogalamam sincs hogyan álljak neki, a magolás az nekem nem megy valami kreatív hatékony módón talán sikerülne, persze tudom mindekinek más de megköszönném a tanácsokat☺️

dec. 9. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Megfelelő térkép

Fogalmak jelentése

Korszak behatárolás

Történelmi személyiségek

Eseményvázlat

dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt nem értem, hogy aki az első válaszolót lepontozta miért nem írt semmi javaslatot? :D


Ezeken felül én még azt tudom javasolni, hogy amikor tanulod, akkor írj össze közben kérdéseket magadnak (mint egy témazárónál), és ezekkel ismételj

dec. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat, az elsőnek különösen mert magamtól ezek nem jutottak volna ilyen összeszedetten az eszembe☺️
dec. 10. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezdd azzal, hogy témakörönként keress rá arra, hogy kidolgozott érettségi tétel, és keress bulletpontosat a találatok között. Ezek többnyire jól összeszedett vázlatok.


A térkép szerintem is alapvető. És sok anyaghoz van fent videó a youtube-on.

dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!