Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Vadkacsa hjalmart úgy gondolja...

Vadkacsa hjalmart úgy gondolja hogy nagy tehetség. Mire alapozta ezt az állítást?Ki volt az aki folyamatosan megerősítette ebben a hitében?

Figyelt kérdés

Milyen titkot mondott el Gregers Hjalmarnak?

Ki, milyen történés kapcsán hivatkozik a vadkacsára a történet folyamán?

Igaz e hogy a sirály(műben)nincsen főszereplő? Indokold!

Mi a főbb szereplők élethazugsága a vadkacsában? Mi a valóság?

Mi a darabban a célja Gregersenk? Válaszod legalább 4 tartalmi elemmel válaszold.

Szerinted ki/kik felelősek Hedvig haláláért?Állításod indokold.



jan. 5. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Problémát okoz az értő olvasás, netán analfabéta vagy, hogy ezeket a kérdéset te magad nem tudod megválaszolni a mű alapján?
jan. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem néztem végig így fogalmam sincs de időm már nincsen elolvasni hisz ma írunk
jan. 5. 07:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már úgyis mindegy.

„Mi a valóság?”

Ez a valóság: nem az okostelefont kellett volna naphosszat buzgerálni, hanem időben el kellett volna olvasni. Tanuld meg: az életben sem fogja senki elvégezni a munkát helyetted.

jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

* [link]


Ezek meg úgy látom összefoglalók.(?) Én nem ismerem ezt a művet. [Elsőre a kérdést se értettem.:)]

jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!