SOS irnatok fogalmazast ezekel a szavakal?

Figyelt kérdés

legalab 30 szo legyen s legyen benne =

hurkatolto

edzocipo

mobiltelefon

szilvafa szavak



febr. 11. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Képzelj el egy történetet, használd a szavakat, írd meg.
febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sétáltam haza az edzőteremből, mikor...


Próbáld meg legalább ezt folytatni, ha más nem megy. 30 szó nem a világ vége. De nehogy stresszesen figyeld, hogy meg van, akkor nem írod tovább.

febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom ezt a 4 szot egy tortenetbe leirni. A hurkatolto semmikep nem ileszkedik bele vagy nagyon hulyesegnek hangzik
febr. 11. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Figyelj...



Csörög a vekker, egyből odanyújtom a karom és rácsapok. Ezzel abba is hagyta a csörgést. Oldalra fordulok, és próbálok visszaaludni. Hirtelen anya hangját hallom lentről. Megyek már! - kiabálom le, majd nagy nehezen felülök és megdörzsölöm a szemeim. Bebújok mamuszomba, és lecsoszogok a konyhába. Jó reggelt kicsim - szól anya, mire egy nagyot ásítok válaszul. Leülök, elkezdem kanalazni a müzlim. Kicsim - hagyja abba egy pillanatra a mosogatást édesanyám - ma úgy is edzésed lesz, vennél egy hurkatöltőt az elektronikai szaküzletből? Holnap kerti parti lesz. Rendben anya - dörmögöm. (...)


Innentől már tudod folytatni, nem?

febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Elmentem egy hurkaöltő fesztiválra szilvát szedni a szilvafáról, de az edzőcipőm felmondta a szolgálatot. Így kényetlen kelletlen szilvát rendeltem mobiltelefonról XD
febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Az 5-ős világbajnok! :-D
febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
vettem anyamnak egy hurkatotot karacsonyra hatha vesz nekem egy airmax edzocipot, converset kaptam hiaba kertem mobiltelefonon elmeseltem ezt egy haveromnak mikozben kimentem a kertbe sirni a szilvafa ala xD
febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5 es 7 koszi. Meg kitalalok hozza valamit hogy meglegyen a 30 szo
febr. 11. 17:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt írtad legalább 30, akkor többet lehet?



Csörög a vekker, egyből odanyújtom a karom és rácsapok. Ezzel abba is hagyta a csörgést. Oldalra fordulok, és próbálok visszaaludni. Hirtelen anya hangját hallom lentről. Megyek már! - kiabálom le, majd nagy nehezen felülök és megdörzsölöm a szemeim. Bebújok mamuszomba, és lecsoszogok a konyhába. Jó reggelt kicsim - szól anya, mire egy nagyot ásítok válaszul. Leülök, elkezdem kanalazni a müzlim. Kicsim - hagyja abba egy pillanatra a mosogatást édesanyám - ma úgy is edzésed lesz, vennél egy hurkatöltőt az elektronikai szaküzletből? Holnap kerti parti lesz. Rendben anya - dörmögöm.

Öt óra, az edzésemnek vége. Lépek be az öltözőbe, majd elkezdek átöltözni. Mire mindent átvettem, és bepakoltam az edzőcipőm kivételével, észrevettem hogy nincs meg a telefonom. Pedig gondosan becsúsztattam a pad alá, ahol senki nem látja. Valaki biztos lehajolt valamijéért és elvette onnan. Annyira lesokkolódtam, hogy be se mentem az elektronikai szaküzletbe, hanem hazafelé vettem az irányt. Gyors léptekkel haladok előre, majd berontok a ház ajtaján és a vezetékes telefonhoz megyek. Hívom a 112-t, de azt állítják sokkal fontosabb teendőik vannak. Bánatomban kimentem a kertbe és leültem a szilvafa alá. Ez az egyetlen fánk a kertben, mindig ide ülök ki napos időkben. Viszont ma hideg van. Úgy döntök inkább halálra fagyok, ha már ilyen szerencsétlenül elhagytam az ötszázezer forintos IPhone telefonomat. Apám elverne.


Négy órával később:


Édes kisfiam, miért üldögéltél kint a jéghidegben? - sír az édesapa a kórházban gyermekére várva. Az egész család bent vár, hogy mi lesz. A szülők egyszer már elvesztették egy csöppségüket, aki az egyetlen leánygyermekük volt. Öngyilkosságba hajszolta magát, nem bírta elfogadni hogy "kövér". Ugyanis mindig ezzel csúfolták az osztálytársai. Pedig szép volt sőt, az egyik fiú csak azért mondogatta ezt, mert tetszett neki, de nem akart szerelmes lenni, ezért ezt ismételgette magának, majd később az iskola tanulóinak.

febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok, én csak az ötöst írtam, a hetes nem én vagyok.

De vannak még pihent agyúak rajtam kívül is :)

febr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!