Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Humoros részletek a törökorszá...

Humoros részletek a törökországi levelekből? SURGOS

Figyelt kérdés
(A kaposztasokbol van már eleg)
márc. 20. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyan sürgős, akkor javaslom, hogy kezdd el olvasni őket mielőbb.
márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
•_•
márc. 20. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kulturális Élmények:

"Ma kipróbáltam a helyi fürdőházat, és szó szerint megtapasztaltam, hogy a törökök mennyire szeretik a meleg vizet! Amikor megpróbáltam elmagyarázni, hogy valójában hideg zuhanyt szeretnék, az összes alkalmazott csak mosolygott és intett, mintha azt mondanák: 'Még sok mindent kell megtanulnod, barátom!'"


Nyelvi Kalandok:

"Az új nyelvet valóban nehéz megtanulni! Ma az áruházban próbáltam megkérdezni, hogy hol találom a tejet, de valahogy a 'bor' szó jött ki a számon. Így most itt állok a hűtőszekrények között, keresve a borosüveget, és remélem, hogy senki sem veszi észre, hogy a tejet keresem."


Kulináris Kalandok:

"Megkóstoltam a híres török kávét, és hát, mondanom sem kell, hogy ez az élmény ébren tartott egész éjszaka! Azt hiszem, a kávé török módra való elfogyasztása egy kis gyakorlást igényel, vagy legalábbis egy jó nagy alvást utána!"


Utazási Kihívások:

"Ma megpróbáltam kimenteni a helyi buszra, de sajnos a buszsofőrnek nem volt túl sok türelme a turistákhoz. Amikor megpróbáltam neki mondani, hogy megálljon, csak rázta a fejét és folytatta az útját. Így most itt vagyok, a város peremén, és gyalogolok a busz után, remélve, hogy egy következő megállónál sikerül majd beszállnom!"

márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!