Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fordítsa le valaki légyszíí!?...

Fordítsa le valaki légyszíí!? Magyar-angol

Figyelt kérdés
Tegnap reggel 10kor elhagytam az irodám és a Hilton szállodához mentem. A szállodába ittam egy csésze kávét és vettem egy újságot. 11kor megláttam Máriát. kijött a szállodából, és jobbra fordult. Gyorsan ment és cigarettázott.követtem. gyönyörű nap volt.épen belépett a central parkba, amikor meglátott. rámnézett, de nem állt meg. szomorú voltam.
2010. okt. 27. 17:13
 1/5 anonim válasza:

I left my office at 10 o' clock and I went to the Hilton hotel yesterday morning. I drank a cup of coffee and bought a newspaper. At 11 o' clock i saw Mária. She came out from the hotel and turned right. She went quickly and smoked. I followed her. It was a beautiful day. She was entering to the Central park when she looked at me, but she didn't stop. I was sad.


Remélem tudtam segíteni :)

2010. okt. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszii igen:)
2010. okt. 27. 20:44
 3/5 anonim válasza:
0%
My office I left yesterday morning 10 o'clock and the Hilton I went hotel. One cup I had faith the hotel coffee and I bought one newspaper. I saw 11kor Mary. came out the hotel, and rightwards turned. And cigarettázott agilely went.she followed him. beautiful solar stepped into.soundly the penny park, when saw. she looked me did not stop, but. I was cheerless.
2010. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: Te egy barom vagy.
2010. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert méééér???
2010. okt. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!