Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fordításra szorulok az angol...

Fordításra szorulok az angol háziba?

Figyelt kérdés

Ezt kellene jóll lefordítani angolra:

Nem túl sok szabadidőm van,mivel reggel iskolába ,délután Zeneiskolába és este templomba kell mennem és utána tanulnom kell.A tanulásra sincs igen időm ,mivel elfoglalt gyerek vagyok.De szeretném az össszes szabadidómet a haverokkal és vásárlással tolteni.Énekes szeretnék lenni,tehát az összes akadállyal meg kell küzdenem.És nagyon szeretem a kihívásokat...


Ha segítenétek nagyon hálás lennék......tomoren írjátok ,mert csak 8.-os vagyok és nem szeretném ha a tanárom észre venné...


2010. nov. 8. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem megy, próbálkozhatsz ezzel:


[link]

2010. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez hulen fordiit
2010. nov. 8. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Not too much free time, because in the morning to school, Music School in the afternoon and evening to go to church and then learn how to oil must be included so there is no time for learning, being busy, I would like the kid vagyok.De all my free time with friends and shopping tölteni.Énekes want to be, so the All obstacles must be very küzdenem.És like challenges ...


Valami ilyesmi.

amúgy www.google.hu ott felül van olyan h forditó és ot lehet jól forditani.xD de nem mindent.xD

2010. nov. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DE NORMÁL FORDÍTÁST!!NEM ILYEN HIBÁS IZÉKET...kérlek!!
2010. nov. 8. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
LOL. Az előző jól lefordította :"I would like the kid vagyok." XDD
2010. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
I have not very free time,because morning I go to school,afternoon go to Music school and evening go to church and after I must to learn.I haven't got any time for my homework,because I'm a busy kid.But I want to spend my free time wit my friends and shopping.I want to be a singer.I like challenges. Angolból csak jó jegyeim vannak úgyhogy remélem tudtam segíteni.
2010. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!