Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Decemberben kell házi olvasmán...

Decemberben kell házi olvasmánynak a Szent Péter esernyője, amit én mar 3 hete elolvastam. Az a gond hogy idén nem kell leírni és én már kezdem elfelejteni sajnos. Mit tegyek? Olvassam el mégegyszer és írjam le a tanulás mellett?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 13:45
 1/4 anonim válasza:
Ezt a kérdést miért a sütés-főzés kategóriába írtad ?
2010. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem megterhelő, akkor igen, olvasd el megint. Ha nem megy, keress neten olvasmánynaplókat, rövid összefoglalókat, és azokat nézegesd, hátha eszedbe jutnak róla részletek. Azokat viszond írd le.
2010. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van idod, az lenne a legjobb, ha gyorsan atlvasnad megegyszer. De, mivel mar olvastad, ezert -hiaba nem tanacsolom senkinek altalaban- olvass el egy roviditettet, az eleg arra, hogy felidezd. Aztan, majd elolvasod, karacsonyi szunet ugyis lesz.(:
2010. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
biztosan veletlenul felrekattintottam es azert kerult ebbe a kategoriaba:d
2010. nov. 18. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!