Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy olasz est szervezéséhez...

Egy olasz est szervezéséhez kéne olasz programokat gyűjtenem. Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
ez egy húsz oldalas szakdoga megírását segítené
2010. nov. 25. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A hónap elején volt egy 12 napos olasz filmfesztivál a Puskin moziban. Az idei termésből válogattak. Csupa jó film volt. Talán a mozi tud adni neked anyagot, ha maradt még nekik.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Programötletek kellenek, tehát amit szervezni lehetne, vagy konkrét, létező programok, amikre el lehet menni?
2010. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nem értem a kérdésed.

az egész szakdogád arról az egy estről kell h szóljon vagy az csak egy része. ?

2010. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Magyar est



Cintányéros cudar világ


Unja a különleges estéket? Ismertesse meg külföldi partnereivel a sokrétű magyar zenei világot. Megismerkednek az egyaránt világhírű cigányzenével éppúgy, mint az operettmuzsikával vagy a folklórral. Tánctanulás és a magyar konyha jellegzetes ízei-nek elfogyasztása után magyar musicaldalok csendülnek fel. Műfajok sokszínűsége világszínvonalon egyetlen este – ne hagyja ki!



innen vehetsz ki ötleteket nézd meg h arra mi a jellemző zeneileg, táncilag és beleírhatod h lesz egy vacsora is.. és készítesz egy olasz menüsort, italajánlattal.

2010. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen egy estet kell megszerveznem írásban, az olasz estet kaptam meg én. és ehhez kellene nekem konkrét program.

mert menüsort meg ilyesmit már összeállítottam.csak nincs ötletem milyen képzeletbeli programot találjak ki az olaszoknak

2010. nov. 26. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!