Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magyarról németre kellene...

Magyarról németre kellene fordítanom egy levelet, de nem rég óta tanulok németet szóval nem megy lefordítanátok?

Figyelt kérdés

Kedves XY!


Ahogy te is tudod már egy hónapja munkát keresek és végre sikerült is találnom egy remek állást.Nagy szükségem volt rá mert e nélkül nem tudnám fizetni az albérletemet.A munka nagyon könnyű és elég jól keresek vele még félre is tudok belőle rakni.(Tudod laptopra spórolok).Elöször azt hittem nem is fognak behívni interjúra hiszem e-mailban jelentkeztem, de végül is felhívtak és találkoztam velük.Nagyon furcsa kérdéseket tettek fel,de szerencsére mindenre jól válaszoltam.Mérhetetlenül boldog vagyok hogy ennél a cégnél dolgozhatok.Kérlek írd meg mi van veled.


Szeretettel xy.


Ez lenne a szöveg köszi annak aki megpróbálkozik vele.


2010. dec. 7. 19:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!