Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » ötleteket várok egyetemi...

ötleteket várok egyetemi közgáz beadandóhoz: Háztartásom az elmúlt 15 évben a címe. Adnátok ötleteket?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, nem közgáz a fő szakom, ez nálunk csak egy kevésbé fontos kiegészítő tárgy.

képekkel együtt kb. 12 oldalt kéne írnom erről a témáról, de fogalmam sincs, hogy mit.

ennyi idősen nem igazán értek a háztartáshoz, nem éltem még egyedül, a szülei intéztek mindent, nem tudom, hogy 15 éve mire költötték a pénzt, stb.

miről írhatnék szerintetek?


2010. dec. 8. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd a szüleid.
2010. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tudod éppen azért kéne neked írni, mert te kaptad a beadandót, vagy a 4. főiskolát csinálod zsinórban és már 15 éve neked kéne intézni a háztartást, vagy mi? :D


le kéne írnod, tételesen, hogy hogyan alakul a háztartásod, és itt nem csak a rezsi fizetésére gondolnak, mert pl. az is munka, ha segítesz jóanyádnak elrakni a befőttet, csak az nem számít bele pl. a GDP-be, mert nem fogjátok eladni, gondolom ilyenekre kíváncsiak, aztán lehet, hogy hülye vagy :)


viszont azt sose értettem, hogy ha ilyen pihent címeket találnak ki beadandónak, akkor mi az istennek egyáltalán a beadandó... na mindegy..

2010. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

második: nem is azt kértem, hogy valaki írja meg helyettem, csak ötleteket...


valóban hülye téma és cím, ráadásul 12 oldalban...na mindegy, ez van.

2010. dec. 8. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!