Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért ábrázolják Hamletet...

Miért ábrázolják Hamletet gyakran koponyával?

Figyelt kérdés
Tudja valaki?
2010. dec. 11. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
olvasd el a művet, és rájössz
2010. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon drága vagy, hogy így próbálsz segíteni, irigylem a jóindulatod és képzeld el, elolvastam, és nem jöttem rá.

Egyéb jóindulatú megjegyzés..? Senki? Köszönöm.

Akkor most várom az értelmes válaszokat!

2010. dec. 11. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ez rólad állít ki nagyon nagy szegénységi bizonyítványt

már ha elolvastad, amit erősen kétlek...

ennél jóindulatúbb válasszal remélem, nem találkozol

2010. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben, hazuttolj csak meg, úgysem tudod hogy olvastam-e vagy sem. Állítsad csak, hogy nem :) Engem nem érdekelsz. Én tudom csak, hogy mi történt, te meg csak gondolkodj picinyem :) Amúgy ha te sem tudod, akkor minek kell ilyen értelmetlen választ írni? Vagy ez a "tudom, csak nem mondom meg" verzió?

Hehe. Kedves. Na mindegy. Amúgy már úgy belefáradtam az ilyen idióta válaszolókba. Én itt ülök a gép előtt, olvasom ezt a kicseszett könyvet-már elnézést- közben meg várok egy kérdésre választ, és erre is csak azt kapom, hogy "olvasd el a könyvet, ne várd, hogy helyetted leírjam blablabla." Minek vagy fent ezen az oldalon, ha nem tudsz segíteni?? Annyira sajnállak... szegény te...


Értelmes komment?

2010. dec. 11. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:

5. felvonás 1. szín - tessék elolvasni akkor még egyszer


[link]

2010. dec. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem érdekel, miért rittyentettél ide egy ekkora monológot?
2010. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves jóindulatú válaszolóim, akik ha nem lennétek, üresebb lenne a világ.. na igen. Szóval; bár nagyon igyekeztétek megadni a helyes választ jobbnál-jobb válaszokkal, mégsem sikerült, de én, a nagy hős mégis megtaláltam! Írom ezt azért, nemhogy egész éjjel azon törnétek a drága buksi-fejeteket, hogy vajon hogyan fogok boldogulni....

Egy szó mint száz: ha valaki még esetleg szeretne írni nekem választ, annak köszöntem, de már megtaláltam. Na szevasztok.

2010. dec. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!