Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miről szól Eszterházy Péter...

Miről szól Eszterházy Péter Csokonai Lili tizenhét hattyúk című könyve? Sürgős!

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt mindenkinek minden vagy sürgős, vagy FONTOS!!!, vagy SOS... Kifejezetten vékony az a könyv, és még kisméretű is.
2010. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kérdés az volt, hogy miről szól, nem pedig, hogy mekkora a terjedelme...

Ha nem tudsz választ adni rá, akkor inkább ne írj semmit.

Különben meg nem a terjedelme miatt nem olvastam el, hanem mert kétszakos hallgatóként sajnos nem tudok minden könyvet elolvasni(sajnos). Pedig érdekelne. Most is csak annyira volt időm, hogy a kérdést kiírjam, ugyanis holnaptól megkezdődik a "teregetés" a rajztanszéken(mert a rajz a fő szakom) és még rengeteg dolgom van, amit be kell fejeznem!

Szóval légyszíves ne nagyon szólj már le ismeretlenül és ne gondold azt, hogy egy lusta 13 lány/srác vagyok, akinek ez a legkönnyebb megoldás, ha el kell olvasni valamit!

Köszi

Továbbra is várnám a válaszokat(normálisakat)! Köszi

2010. dec. 13. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Fülszöveg a molyról:


„Én, Csokonai Lili löttem e nyívvel tellyes világra az 1965. esztendőben 17. septembris virradólag Csepel szürke lapályában, az igaz római hitben és hitetlenségben megmaradván hóttig.”Így kezdődik Csokonai Lili könyve. Regény és önéletrajz, látomás és valóság. Egy árván maradt lány sivár, profán kálváriája a mai ember számára szakrális nyelven. Nevelőapja kikezd vele, mennie kell, takarítónő lesz, szexről, szép ruhákról, illatszerekről ábrándozik, elveszti szüzességét, nős emberrel kerül viszonyba, később a test és a lélek csábításainak egyaránt engedvén a legkülönfélébb kalandokba keveredik.Egy lány a 80-as évek közepétől elkezdi mondani az életét. Az életünket. Reménykedjünk.


hogy konkrétan mi története, fejezetről fejezetre azt már nem tudom, elég régen olvastam

2010. dec. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!