Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik Szegeden az a gimnázium...

Melyik Szegeden az a gimnázium, ahol nagyon jó az oktatás (tehát sokat tanulnak, és erős), de ugyanakkor jó a diákélet is? Vagy melyek ezek, ha több is van.

Figyelt kérdés
Tehát ahol nagyon sokat kell tanulni minden tantárgyból, de ettől függetlenül jó a légkör, szeret az ember odajárni, és boldog gimis évek elé néz.
2010. dec. 27. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ságváris vagyok, tehát saját példámból indulok ki: Ságvári Endre Gyakorló Gimi. Sokat kell ahhoz tanulni, hogy jeles legyél, ajánlani tudom csak. A diákélet pedig sztem nagggyon jó:))) Én nagyon szeretek odajárni, annyira már, hogy várom h vége legyen a szünetnek:D


Ha viszont vmi okból folytán másik gimit szeretnél, ajánlani tudom a Radnóti Miklós Gimit. Bár ott a diákéletről nem tudok sokat mondani, a tanulásról igen. Rettenetesen sokat kérnek, mellette magánéleted kevés lesz. Talán egy picikét erősebb a radnóti, na meg "gazdagabb", azaz jobb az épület, stb, mégis a ságvárinak van egy légköre. És az érzést amikor eegy versenyen felüvöltenek hatszázan, hogy SÁGVÁRI, leírhatatlan. :)


Ha kérdésed van, írj privit.

2010. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Mondjuk inkább a Deákra meg Tömörkényre gondoltam... :D

2010. dec. 27. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!