Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a kulonbseg a leader es a...

Mi a kulonbseg a leader es a menedzser kozott?

Figyelt kérdés

Az egyetemen kaptam a leadershipet kidolgozasra,be is mutattam,a tanar csak arra hivta fel a figyelmemet hogy pontosaqbban fejezzem ki a 2 kozti kulonbseget.Na ezt nem igazan talaltam meg a neten.Aki tudja az segitsen,

(Csak annyit tudok kb,hogy a leader az inkabb egy peldakep,amilyen szeretne lenni az ember a menedzser az meg a fonok...vagy valami ilyesmi) aki benne van a temaban kerlek fejtse ki.Koszi


2011. jan. 3. 09:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a leader pont a főnök, a vezető, ő mondja meg, hogy mit kell csinálni. A menedzser pedig eldönti, hogy hogyan kellene megcsinálni, irányít, szervez.
2011. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!