Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha megkerlek segitenetek?...

Ha megkerlek segitenetek? Nemet fogalmazas.

Figyelt kérdés

Tudom eleg hosszu de kerlek nagyon fontos.!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Elsosorban nehany idezet a szeretetrol.

"A szeretet formája olyan sokféle, mint az ember. Mindenki megtalálja a maga szeretetformájához a társat, nem is lehet másként."

"A szeretet azokat a könnyeket is meglátja, amelyeket nem sírtak el, és azokat a kéréseket is meghallja, melyeket nem mertek kimondani."

"alami odabenn mindig kiáltani akar. Aki szeret minket, tudja ezt, s meg is hallja."

A szeretet tobbfele lehet.Szeretetet erezhetunk embertarsain irant,csaladtagjaink irant es barataink irant.A szeretet minden ember eleteben benne van.Az emberek nem tudnanak elni szeretet nelkul.Nagyon fontos minden ember eleteben a szeretet,ez ad erot hogy ne adjuk fel a nehez hejzetekben.Szeretetet sokfele keppen ki lehet fejezni szoval erintessel olelessel.Van is a mondas hogy "egy szeretettel teli oleles feler minden szoval"A szeretet az emberek kezdete ota jelen van.orok tema az irodalomban.

A Szeretet története


Volt egyszer nagyon régen egy sziget, ahol emberi érzések éltek: a Vidámság, a Bánat, a Tudás és még sok más. Így a szeretet is. Egy napon az érzések tudomására jutott, hogy a sziget süllyed. Ezért valamennyien előkészítették hajóikat és elhagyták a szigetet. Egyedül a Szeretet akart az utolsó pillanatig maradni. Mielőtt a sziget elsülyedt, a Szeretet segítségért imátkozott. A Gazdagság egy luxushajón úszott el a Szeretet mellett. Ő megkérdezte: -Gazdagság, el tudnál vinni magaddal? - Nem, nem tudlak! A hajómon sok aranyat, ezüstöt viszek, itt nincs már hely számodra! Így hát mgkérdezte a Szeretet a Büszkeséget, aki egy csodaszép haajóval közeledett: -Büszkeség, kérlek! El tudnál engem is vinni? -Nem Szeretet nem tudlak elvinni! -válaszolta a Büszkeség, -itt minden tökékletes, te esetleg árthatnál a hajómnak! Hát a szeretett megkérdezte a Bánatot is, aki épp előtte hajózot el: -Oh Szeretet -mondta a Bánat- én olyan szomorú vagyok, de egyedül kell maradnom a hajómon! A Vidámság is elhúzotta Szeretet mellett, de olyan elégedett és boldog volt, hogy meg se hallotta a Szeretet kérését. Hirtelen megszólalt egy hang: gyere Szeretet, én elviszlek! Aki megszólalt egy öregember volt. Szeretet olyan hálás volt, hogy elfelejtette megkérdezni az öreg nevét. A Szeretet úgy érezte sokkal tartozik neki, ezért megkérdezte a Tudást - Tudás meg tudnád mondani ki segített nekem? -Az Idő volt mondta a Tudás . -Az Idő? -kérdezte a Szeretet. Mért segített rajtam az Idő? A Tudás válaszolt:


"Mert csak az IDŐ érti meg, hogy milyen fontos az életben a SZERETET!"


Aprilis 8 az emberszeretet vilagnapja.


2011. jan. 5. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
és ezzel mit kell csinálni?:D
2011. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Le kellene forditani Nemetre.mert en 1szot nem tudok:Delore is kossz ha veletlenul tudsz segiteni;))
2011. jan. 5. 17:04
 3/3 anonim válasza:
Einmal gab es eine Insel, wo die menschlichen Gefühle leben: das Glück, das Leid, das Wissen und die anderen. Die Liebe liebt dort auch. Eines Tages kennen die Gefühle, dass die Insel sinkt. Deshalb machten ein paar Gefühle ein Bot und kam aus der Insel an. Aber die Liebe wollte allein zu Ende bleiben. Bevor die Insel senkte, glaubte die Liebe an der Hilfe. Der Reiche fuhr mit dem Kreuzfahrtschiff neben die Liebe. Die Liebe fragte ihn: Der Reiche, Kannst du mich bitte mitbringen? Er antwortete: Nein, ich kann dich nicht. Ich bringe in meinem Schiff viele Silber und Gold. Hier hast du keinen Platz. Dann fuhr der Stolz mit einem wunderbaren Schiff neben die Liebe. Die Liebe fragte ihn auch: Der Stolz, bitte! Kannst du mich bitte auch mitbringen? Er antwortete ihm: Nein, ich kann dich nicht. Hier ist alle vollkommen. Du kannst für mein Schiff schaden. Die Liebe fragte das Leid auch. Das Leid antwortete: Ich bin sehr traurig, aber ich an meinem Schiff allein bleiben soll. Später fuhr das Glück neben die Liebe, aber es war so fröhlich und zufrieden, dass es die Bitte der Liebe nicht hörte. Plötzlich hörte die Liebe eine Stimme. Komm mal, die Liebe! Ich kann dich mitbringen! Der es sprach, ein alte Mann war. Die Liebe war so dankbar, dass sie den Namen des Manns zu fragen vergaß. Die Liebe fühlte, dass sie für den Mann mit Dank schuldete, deshalb fragte sie das Wissen, wie der alte Mann heißt. Es sagte sie: Die Zeit war er. Die Liebe fragte: Die Zeit? Warum half die Zeit mir?
2016. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!